prosty wniosek

czytelna umowa
szybka decyzja

 

Tylko od Ciebie zależy jak przygotujesz się do podjęcia tego ważnego kroku jakim jest wynajem długoterminowy samochodu. Postępuj zgodnie z naszymi punktami a cały proces przebiegnie łatwo i przyjemnie. Nie pobieramy opłat ze nie zrealizowane procesy. Tylko jasne i rzetelne informacje. Dołącz do grona naszych klientów i bądź zadowolony z posiadania nowego samochodu !

kilka słów

Takiej oferty i obsługi nigdzie indziej nie znajdziesz. Zajmiemy się kompleksowo pomocą w wyborze wynajmu długoterminowego. Wynajem długoterminowy pojazdów pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi korzyściami floty samochodowej wraz z kompleksowym pakietem usług. Zapraszamy do zakładki " Krok po kroku" gdzie przedstawiamy informację które są potrzebne do korzystania z usługi wynajmu długoterminowego. Tylko u nas - zero ukrytych kosztów ! Wszystko czarno na białym ! 

Nasza oferta 

czytaj więcej

korzyści które przemawiają za nami

obsługa w języku Angielskim

Jako nieliczni oferujemy obsługę w języku angielskim. Każdy obcokrajowiec prowadzący działalność lub osoba fizyczna która nie posiada biegłej znajomości języka angielskiego zostanie profesjonalnie obsłużona. 

 

 

 

Wszystkie wnioski, umowy oraz dokumenty przesyłamy drogą elektroniczną, szanujemy czas klientów oraz swój własny dzięki temu wszystko jest jasne i przejrzyste. W XXI wieku nie ma potrzeby jechać na drugi koniec kraju aby skorzystać z usługi wynajmu długoterminowego.

stała kwota raty

W stałej miesięcznej racie zazwyczaj otrzymujesz usługi dodatkowe: serwisowanie i naprawy mechaniczne, zakup i przechowywanie opon, usługi assistance 24h, samochód zastępczy, ubezpieczenia i likwidację szkód. Miesięczna rata wynajmu jest tej samej wysokości na początku okresu jak i pod koniec umowy. 

mobilność

brak ryzyka

Nie ponosisz ryzyka związanego z wartością rezydualną i kosztami serwisowymi. Jeśli Twój wniosek zostanie odrzucony i dział ryzyka nie przyzna Ci wynajmu terminowego, nic nie płacisz. Nie czekaj, wyślij wniosek. To proste !

czytaj więcej

Galeria Zdjęć NASZYCH KLIENTÓW

czytaj więcej

POTRZEBNE DOKUMENTY

Kliknij ikonke poniżej " czytaj więcej" i dowiedz się jakie dokumenty będziesz potrzebować aby skorzystać z naszych usług. Oferujemy wynajem długoterminowy zarówno dla klienta biznesowego jak i osoby fizycznej. Sprawdź nasza ofertę bez żadnych kosztów i ryzyka ! 

zapytania i kontakt

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz, poprzez który wyślesz emaila do naszego działu Obsługi klienta.

Zależnie od pytania, udzielenie odpowiedzi może nam zająć od 24h do 72h.

 

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24-48h. Zależy to od wielu czynników, w tym liczby wcześniejszych wiadomości czy złożoności problemu.

 

pracujemy od poniedziałku do piątku w godiznach od 10.00 - 15.00

 

 

czytaj więcej

www.autonaabonament.com

strona stworzona w kreatorze www webwave.